Villas na świecie

VILLAS Austria
Historia naszej firmy rozpoczyna się w roku 1945 w Villach, w Karyntii. W burzliwym okresie powojennym wodoszczelny dach nad głową był dla ludzi priorytetem. Z tym wyzwaniem spółka Villas poradziła sobie poprzez dostarczanie asfaltowych pap wodoszczelnych. W latach 60-tych oraz 70-tych Villas przedsięwziął pionierską produkcję systemów do hydroizolacji mostów oraz rozpoczął produkcję gontów asfaltowych na dachy strome. Obecnie Villas jest liderem na rynku austriackim oraz dzięki znaczącemu rozwojowi eksportu jest również znanym i cenionym dostawcą na rynkach Europy Centralnej i Południowo-Wschodniej.

VILLAS Węgry
Villas Węgry - spółka z siedzibą w Zalaegerszeg, ok. 210 km na południowy-wschód od Budapesztu powstała w roku 1990. Dzięki zakładowi produkcyjnemu wykorzystującemu najnowsze technologie spółka nie tylko utrzymała swoją pozycję lidera na rynku ale również pozycję lidera w zakresie technologii produktów oraz zastosowania materiałów na rynku węgierskim.

VILLAS Polska
VIllas Polska – spółka z siedzibą w Łodzi oraz biurem handlowym w Warszawie rozpoczyna swoją działalność w lipcu 2010. Widząc duży potencjał rynkowy i dalsze możliwości rozwojowe na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej Villas postanawia rozpocząć własną produkcję w Polsce. Wśród oferowanych produktów jest szeroki asortyment pap, mas asfaltowych oraz w najbliższej przyszłości Villas planuje rozpoczęcie produkcji gontów.

VILLAS na świecie
VILLAS na świecie – nasze innowacyjne rozwiązania systemowe dla budynków, dachów, mostów oraz dróg odgrywają ważną rolę w całej Europie jak i również w innych krajach świata. Zapewniają one ochronę różnym typom budynków przed szkodliwym działaniem wody czy wilgoci. Villas dostarcza systemy zapewniające długotrwałą ochronę budynków użyteczności publicznej, budynków handlowych i przemysłowych oraz prywatnych domów mieszkalnych.

Złoty Puzel GHB

Partner Roku 2012
w kategorii
"DYNAMICZNY DEBIUT"

Złoty Puzel GHB

Partner Roku 2014
w kategorii
"Fair Play"