Niezawodna ochrona niezależnie od pogody

Fakty

VILLAS - TechnologIA

Budynek to stałe pole walki z wodą, we wszystkich jej postaciach. W odpowiedzi na to wyzwanie od 60 lat produkujemy profesjonalne systemy hydroizolacyjne. Zapewniają one długoterminową, niezawodną ochronę budynków i dachów, mostów i dróg przeciwko wodzie i warunkom atmosferycznym.

VILLAS - Nazwa

Zarówno w przeszłości jak i obecnie nazwa Villas oznacza wiodącą technologię, ciągłe innowacje, a przede wszystkim rozwiązania wodoszczelne. Zapewniamy, iż nasze produkty są zawsze o krok przed innymi i ustanawiają wysokiej jakości standardy produkcyjne dla gontów, membran, wypełniających mas asfaltowych, powłok ochronnych oraz klejów.

VILLAS - Innowacje

Europa Centralna ze swoimi ekstremalnymi warunkami – gorącymi okresami letnimi, lodowatymi temperaturami zimą oraz intensywnymi opadami jest podatnym gruntem dla materiałów, które są odporne na wszystkie warunki. Dzisiejsi projektanci, wykonawcy oraz właściciele budynków mają do dyspozycji szeroki wybór produktów i indywidualnych rozwiązań. Jedną z gwarancji naszych wysokich standardów jest certyfikat ISO 9001:2000.

Złoty Puzel GHB

Partner Roku 2012
w kategorii
"DYNAMICZNY DEBIUT"

Złoty Puzel GHB

Partner Roku 2014
w kategorii
"Fair Play"